+38 063 233 33 57 +38 092 111 11 11

СМС-розсилка для ІТ-агрегаторів

Що таке СМС-розсилки для ІТ-агрегаторів і яку роль вона виконує в тому, щоб компанії могли відправляти текстові повідомлення своїм клієнтам? Всі відповіді ви отримаєте тут.

Текстові повідомлення стають все більш популярним каналом зв’язку. На відміну від інших тактик мобільного маркетингу, які поступово втрачали популярність протягом років, SMS продовжує приносити користь. Це пояснює, чому у звіті по SMS-маркетингу було встановлено, що близько 61% опитаних компаній і маркетологів збільшують свої бюджети на текстовий маркетинг, а 41% за останній рік відзначили збільшення числа своїх клієнтів.

Перш ніж розглянути тему, яка стосується користі СМС-розсилок для ІТ-агрегаторів, варто ознайомитися з тим, що собою представляють ці самі агрегатори.

Що таке ІТ-агрегатори?

Багато власників сайтів, а особливо власники бізнесу, до агрегаторів частіше ставляться поблажливо — мовляв, це просто каталоги, а не повноцінний бізнес. Подібні думки з’являються через відсутність розуміння того, що вони, самі того не знаючи, щодня користуються десятками агрегаторів, які вийшли на інший рівень.

Спочатку до пошукових сервісів існували саме агрегатори, сайти-каталоги. І вони нікуди не поділися, просто трансформувалися під потреби своєї аудиторії. Сьогодні можна зустріти IT-агрегатори, які зібрали в собі цілий каталог ІТ-послуг, курсів та інше. Щоб залучити цільову аудиторію, якій будуть цікаві зібрані продукти, ІТ-агрегатори вдаються до СМС-маркетингу. У міру того, як все більше компаній вирішують відправляти своїм клієнтам текстові повідомлення, виникають питання про те, як працюють служби обміну повідомленнями.

Невід’ємна частина просування – SMS-розсилки

ІТ-агрегатори та SMS – це сполучна ланка між мережами операторів зв’язку і постачальниками програмного забезпечення для обміну текстовими повідомленнями. Щоб забезпечити передачу повідомлень з пропозицією скористатися послугами ІТ-агрегатора, ми використовуємо доступні для всіх канали зв’язку.

Отже, якщо ви хочете відправляти текстові повідомлення своїм клієнтам за допомогою нашого сервісу, ми пропонуємо комплексне рішення з розсилкою на номери будь-яких операторів

Переваги СМС-розсилки

Плюси цієї послуги для розвитку вашої сфери діяльності досить очевидні:

 • інтегрувати посилання смс у ваші програми;
 • нагадувати про внесення оплати за послуги, про терміни платежів;
 • інформувати про спеціальні акції, нові тарифи, знижки;
 • сповіщати про зміну умов співпраці.

Що ви можете робити, використовуючи СМС-розсилку?

 • інтегрувати посилання смс у ваші програми;
 • нагадувати про внесення оплати за послуги, про терміни платежів;
 • інформувати про спеціальні акції, нові тарифи, знижки;
 • сповіщати про зміну умов співпраці.

Звичайно, в цілому для компаній сфери послуг розсилки за допомогою СМС та Вайбер – це не тільки система продажів. Вони виконують не головну роль, хоча і важливі. Це система утримання, виховання клієнта, навчання клієнта, підвищення рівня сервісу, який надає кожна фінансова організація.. З цього випливають три головних завдання, які повинні вирішувати банк або МФО, або будь-який інший фінансовий сервіс саме за допомогою SMS-маркетингу.

Чому б не відразу перейти до SMS-маркетингу?

Отже, щоб використовувати SMS-маркетинг, вам необхідно встановити обсяги обміну повідомленнями в місяць, які більшість компаній не може досягти самостійно. Ми пропонуємо цілу платформу SMS, здатну відправляти та отримувати повідомлення. Таким чином, СМС-маркетинг дозволяє постачальникам програмного забезпечення, ІТ-курсів та інших послуг працювати з тисячами потенційних клієнтів. Ми надаємо багатофункціональні SMS-послуги та, попри те, що це є складним і трудомістким процесом, ми використовуємо найдоступніші та поширені канали передачі даних: SMS та Viber.

Ми надаємо комплексну послугу по розсилці повідомлень та залученню нових клієнтів. Ми отримуємо необхідні від вас дані та інформацію, яка буде корисною для просування. Наші послуги дозволяють підприємствам відправляти тексти за доступною ціною з мінімальними зусиллями.

Чому ми?

 1. Зручний інтерфейс та зрозуміле API для SMS/Viber-розсилок.
 2. Підключення до операторів мобільного зв’язку напряму, партнерство з Viber.
 3. Оперативна служба підтримки для клієнтів.

У чому саме необхідність в sms-розсилці?

 1. Щоб поділитися з постійними клієнтами про обновлення у послугах та пропозиціях.
 2. Щоб звеличити базу клієнтів та прорекламувати власний бізнес ЦА.
 3. Щоб займатися безперервним інформуванням клієнтів.

Можливості СМС-маркетингу

Ми пропонуємо ІТ-агрегаторами простий та багатофункціональний сервіс обміну повідомленнями, який дозволяє створювати та керувати просуванням пропозицій. Користуючись нашим сервісом, ви маєте наступні можливості:

 • Моментально і дуже просто робіть рекламні смс-розсилки через інтернет. Відсутня будь-яка необхідність в установці додаткового ПЗ, просто зверніться до нас, зареєструйтесь на сервісі, завантажте контактні дані клієнтів і перевірте як працює сервіс.
 • Розсилайте повідомлення в Viber. В порівнянні зі звичайними SMS, у Viber-розсилку можна використовувати ємкі повідомлення, прикріплювати до них картинки та кнопки-заклики до дії.
 • Підключайте будь-яке ПЗ до нашого СМС-шлюзу, що допоможе виконувати автоматичну розсилку повідомлень.
 • Підтримуйте зворотний зв’язок з кожним клієнтом. Діалогова СМС-розсилка допоможе вам розширювати кількість клієнтів та відстежувати наскільке ефективне просування.

Щоб обрати догідний варіант SMS розсилки, необхідно враховувати специфіку бізнесу, цільову аудиторію, посилання, яке ви бажаєте донести до своєї ЦА. Але не треба міркувати занадто довго: поки Ви наважуєтеся, конкуренти вже надсилають інформацію клієнтам завдяки SMS!
Щоб почати діяти, достатньо пройти реєстрацію на нашому сайті, додати контактні дані своїх клієнтів, і після цього Ви самостійно зможете виконувати СМС розсилки клієнтам від імені своєї компанії!

Розсилка реклами через СМС: основні переваги

1. Ціна послуги

SMS-розсилка коштує набагато вигідніше, ніж друк великої кількості візиток та флаєрів або запуск контекстної реклами.

2. Зручність

Для вас немає потреби відкривати Америку, лише зареєструйтесь на сайті та починайте розсилку повідомлення лише одним рухом.

3. Гарантований результат

Кожне СМС дійде до кожного клієнта. 90% рекламних СМС будуть відкриті

Часті запитання та відповіді (FAQ):

Де зберігатиметься інформація про мої розсилки?

Щоб подивитися, хто з адресатів отримав повідомлення, а хто ні, перейдіть на сторінку “Звіти”.

Як здійснити СМС-розсилку?

Для того щоб зробити СМС-розсилку, необхідно авторизуватися на сайті (ввести свій логін і пароль), якщо Ви не зареєстровані – зареєструватися. Після реєстрації на Вашому балансі з’являться 3,6 гривні, щоб Ви могли протестувати сервіс.

Поки з Вами не зв’яжеться наш менеджер, Ваш аккаунт буде працювати в тестовому режимі і деякі смс можуть бути не доставлені, в зв’язку з обмеженням і захистом від спаму. Після дзвінка менеджера Ваш аккаунт отримує статус: користувач. Вам надається універсальне Альфа-Ім’я (підпис відправника, яке бачить абонент) для тестування одиночних повідомлень.

Щоб виконати масову розсилку, потрібно подавати заявку на реєстрацію персонального Альфа-Імені. Також підготуйте заздалегідь список одержувачів. В особистому кабінеті перейдіть в розділ “Створити розсилку”.

Яка швидкість відправки СМС?

Швидкість відправки повідомлень коливається від 5 -100 СМС в секунду.

Як завести персональне Альфа Ім’я?

Для заведення свого імені, Вам необхідно надати наступну інформацію:

– Альфа-ім’я (тільки латиницею)

– Тип форми власності (Юр. Особа – ФОП, ПП)

– ІПН та ОКПО

– Адреса сайту або інше джерело компанії в інтернеті

– Опис послуг компанії

– Мета інформування

* На сайті замовника Альфа Імені повинне бути присутнім юридична назва компанії. Дана інформація може розміщуватися в таких розділах: Про компанію, Контакти, Для Партнерів, Договору.

Додатково, при подачі Альфа Імен з доменом UA (приклад beeway.ua) оператори можуть запитувати підтверджувальні документи (На доменне ім’я і / або Право на торговельну Марку).

Вся подана Вами інформація надається на перевірку мобільним операторам України. У свою чергу, оператори мають право вимагати документальне підтвердження даних, зазначених користувачем.

За погодженням з операторами, процес реєстрації Альфа-імені займатиме від 14 до 30 робочих днів.

Що таке Альфа-ім’я?

Це ім’я відправника, від якого приходить Ваше СМС одержувачу. Наприклад, “BEEWAY.UA”.

Розширте потенціал свого маркетингу!

Об'єднайте розсилки з Вашими CRM і CMS, скриптами, платіжними сервісами та інтернет-магазинами - побудуйте єдину систему комунікації з клієнтами і партнерами