+38 063 233 33 57 +38 092 111 11 11

Послуги

Масові SMS-розсилки

Масове оповіщення клієнтів і потенційних покупців за допомогою SMS – це ефективний спосіб збільшити потік замовлень і продажу.

Разом з BeeWay ви отримуєте інструмент, який дозволять розсилати до 100 повідомлень в секунду. При цьому кожне сповіщення можна персоніфікувати під конкретну групу клієнтів.

Детальніше

Таргетовані SMS

За допомогою BeeWay ви можете відправляти новини, акції та спеціальні пропозиції тільки тим клієнтам, які зацікавлені в пропозиціях вашого бізнесу.

Таргетована реклама гарантує точне і своєчасне попадання в ціль. Замість масового інформування ви отримуєте інструмент, який приносить гарантований результат, який миттєво збільшить продажі бізнесу.

Детальніше

Viber розсилки

Автоматична система розсилок через Viber – це новий рівень спілкування з клієнтами, який використовує всі переваги месенджерів.

Детальніше

Voice & SMS SN

Оренда коротких номерів для SMS-повідомлень, яка дозволить наростити клієнтську базу і ефективно організувати проведення різних акцій компанії.

Завдяки використанню технології коротких номерів ви оптимізуєте бізнес-процеси, знижуєте витрати комунікацій і отримуєте перевірений спосіб по налаштуванню маршрутів своїх повідомлень.

Детальніше

Чат-боти в Телеграм і Фейсбук

Чат-боти – нова технологія для залучення і допомоги клієнтів. Спеціальна програма істотно скорочує експлуатаційні витрати і час на реагування запитів.

Чат-боти сприяють якісному і кількісному поліпшенню обслуговування клієнтів вашим бізнесом. Вони старанні, швидкі і ефективні.

Детальніше

Розширте потенціал свого маркетингу!

Об'єднайте розсилки з Вашими CRM і CMS, скриптами, платіжними сервісами та інтернет-магазинами - побудуйте єдину систему комунікації з клієнтами і партнерами