+38 063 233 33 57 +38 092 111 11 11

Масові SMS-розсилки

Спробуйте нову технологію і отримаєте 10 повідомлень безкоштовно!

Можливості для бізнесу з BeeWay

Перетворюйте тимчасових клієнтів в постійних
Старий і постійний клієнт краще нових двох. За допомогою BeeWay ви отримуєте можливість персоналізації СМС-повідомлень, націлених на конкретну групу або людину. Ваш бізнес вийде на навий рівень особистого зв’язоку з постійною аудиторією через SMS та Viber
Автоматизація SMS-розсилок
Плануйте автоматичну відправку кореспонденції будь-яким зручним для вас чином. Складіть графік – оповіщення прийдуть клієнтам без вашої участі
Мультиканальність
SMS – не єдиний спосіб залучити аудиторію. Разом з BeeWay ви отримуєте доступ до безлічі каналів зв’язку, в тому числі – сучасним месенджерам
Інтеграція SMS-розсилки з CRM і CMS
BeeWay надає готовий модуль СМС-розсилок, який може бути вбудований в будь-яку популярну систему організації бізнес-процесів
Підтримка форматів GSM і CDMA
Можливість працювати з операторами, які працюють в форматах GSM і CDMA

Чому SMS-розсилка – це ключ до ефективної комунікації з клієнтами?

Оперативна доставка
Ви отримуєте можливість відправляти 200, 300 і навіть 500 повідомлень в секунду
Показник прочитаних повідомлень
Клієнти читають відправлені СМС в 94% випадків. 9 з 10 текстових повідомлень читаються протягом 3 секунд. Цього достатньо, щоб зачепити увагу клієнта
Окупність
Повернення інвестицій від впровадження SMS-розсилки колосальний і досягає 400%. Конкретний розмір повернення залежить від галузі бізнесу та кількості інших каналів. Комплексний підхід і мультиканального – ваш спосіб окупити зусилля по залученню клієнтів в чотири рази.
Персоналізація повідомлень
Немає нічого ефективнішого, ніж особисте звернення до постійних клієнтів. За допомогою BeeWay ви отримуєте можливість складати оповіщення і повідомлень для конкретних людей: повідомляти про знижки, вітати зі святами і інформувати про бонуси
Масштабне охоплення
SMS надійніше від Інтернету. Де б не був клієнт – він завжди буде в курсі новин вашого бізнесу. Ви зможете перебувати на зв’язку з аудиторією з будь-якої точки планети в будь-який час доби.
Цільові SMS
Завдяки технології Big Data, компанія BeeWay прицільно і точно уявляє портрет вашої цільової аудиторії, знаходить потенційних покупців та утримує постійних клієнтів.

Вартість sms-розсилок

Ви можете обрати конкретну кількість повідомлень і період сповіщень. Для компаній, які здійснюють масову розсилку, доступні оптові знижки.

0,36 грн. за SMS
До 10000 за SMS на місяць
Підключити
2,50 грн. за SMS
До 10000 за SMS на місяць
Підключити

Різні тарифи – для різних потреб бізнесу

Вигідна пропозиція для бізнесу, який використовує SMS як головний інструмент кореспонденції. Для великих обсягів розсилок передбачені оптові ціни. Гарантується комплексність обслуговування для бізнесу будь-якого масштабу.
За допомогою BeeWay ви зможете відправляти понад 100 000 СМС-повідомлень щомісяця. Ваші клієнти не залишаться без уваги.

Часті запитання та відповіді (FAQ):

Де зберігатиметься інформація про мої розсилки?

Щоб подивитися, хто з адресатів отримав повідомлення, а хто ні, перейдіть на сторінку “Звіти”.

Як здійснити СМС-розсилку?

Для того щоб зробити СМС-розсилку, необхідно авторизуватися на сайті (ввести свій логін і пароль), якщо Ви не зареєстровані – зареєструватися. Після реєстрації на Вашому балансі з’являться 3,6 гривні, щоб Ви могли протестувати сервіс.

Поки з Вами не зв’яжеться наш менеджер, Ваш аккаунт буде працювати в тестовому режимі і деякі смс можуть бути не доставлені, в зв’язку з обмеженням і захистом від спаму. Після дзвінка менеджера Ваш аккаунт отримує статус: користувач. Вам надається універсальне Альфа-Ім’я (підпис відправника, яке бачить абонент) для тестування одиночних повідомлень.

Щоб виконати масову розсилку, потрібно подавати заявку на реєстрацію персонального Альфа-Імені. Також підготуйте заздалегідь список одержувачів. В особистому кабінеті перейдіть в розділ “Створити розсилку”.

Яка швидкість відправки СМС?

Швидкість відправки повідомлень коливається від 5 -100 СМС в секунду.

Як завести персональне Альфа Ім’я?

Для заведення свого імені, Вам необхідно надати наступну інформацію:

– Альфа-ім’я (тільки латиницею)

– Тип форми власності (Юр. Особа – ФОП, ПП)

– ІПН та ОКПО

– Адреса сайту або інше джерело компанії в інтернеті

– Опис послуг компанії

– Мета інформування

* На сайті замовника Альфа Імені повинне бути присутнім юридична назва компанії. Дана інформація може розміщуватися в таких розділах: Про компанію, Контакти, Для Партнерів, Договору.

Додатково, при подачі Альфа Імен з доменом UA (приклад beeway.ua) оператори можуть запитувати підтверджувальні документи (На доменне ім’я і / або Право на торговельну Марку).

Вся подана Вами інформація надається на перевірку мобільним операторам України. У свою чергу, оператори мають право вимагати документальне підтвердження даних, зазначених користувачем.

За погодженням з операторами, процес реєстрації Альфа-імені займатиме від 14 до 30 робочих днів.

Що таке Альфа-ім’я?

Це ім’я відправника, від якого приходить Ваше СМС одержувачу. Наприклад, “BEEWAY.UA”.

Розширте потенціал свого маркетингу!

Об'єднайте розсилки з Вашими CRM і CMS, скриптами, платіжними сервісами та інтернет-магазинами - побудуйте єдину систему комунікації з клієнтами і партнерами