+38 063 233 33 57 +38 092 111 11 11

SMS-маркетинг для охоронної діяльності

Текстові повідомлення використовуються охоронними компаніями різними способами. Деякі з галузевих застосувань розсилок включають:

  • Сповіщення про безпеку.
  • Екстрені повідомлення.
  • Автоматизація повідомлення про тривогу.
  • Повідомлення про відправку.
  • Повідомлення важливої інформації.
  • Повідомлення про виклик охоронної служби.
  • Дозволяє приймати кращі рішення.
  • Нагадування про дату платежу за послуги.
  • Повідомлення про знижки, пропозиції та акції.
  • Звичайне спілкування зі співробітниками.

Ми надаємо модульний шлюз для обміну текстовими повідомленнями. Текстові повідомлення можуть використовуватися охоронними компаніями різними способами. Наша система розсилки може бути легко інтегрована в роботу будь-якого підприємства, що інформувати клієнтів про різні події.

СМС-маркетинг є гнучким, модульним і масштабується, так що його можна масштабувати для відповідності розміру будь-якого відділу.

SMS-повідомлення можна відправляти з робочих станцій в мережі, через веб-сторінки або з наявного програмного забезпечення. Для цього ми пропонуємо оптимальні рішення в вигляді звичайних СМС і Вайбер-розсилок.

Обрані канали зв’язку дозволяють відправляти текстові повідомлення кому завгодно, в будь-якому місці, на будь-якому мобільному пристрої та в будь-який час.

Охоронні компанії повинні мати плани реагування на критичні ситуації та потреби своїх клієнтів. Наша служба допомагає мобілізувати персонал служби безпеки та спілкуватися в разі порушення безпеки. Своєчасна відповідь може допомогти вирішити будь-яку ситуацію.

Переваги використання СМС-розсилок охоронними підприємствами

Існує безліч причин, за якими обмін текстовими повідомленнями може бути корисний для служб, що пропонують системи безпеки та підтримку у вигляді охорони. Від підвищення задоволеності клієнтів до можливості перевіряти потенційних співробітників і з міркувань безпеки, SMS може спростити забезпечення безпечного і швидкого способу спілкування.

Ось шість основних переваг використання обміну повідомленнями в службах безпеки:

1. Використовуйте текстові повідомлення, щоб підвищити задоволеність клієнтів.

Багатьом охоронним компаніям необхідно зв’язуватися з клієнтами, щоб нагадати їм про призначені зустрічі для установки або дзвінках на обслуговування. Більшість людей працюють поза домом, тому про зустрічі дуже легко забути.

За допомогою SMS ви можете легко нагадувати клієнтам про зустрічі, щоб вони могли планувати відповідно і не переносили. Крім того, ви можете повідомити їм про всі оновлення, необхідних для їх систем безпеки.

І ваші клієнти будуть знати, що вони важливі для вашої компанії, тому що вони будуть бачити, як ви поводитеся з оновленнями та повідомленнями.

Безсумнівно, будь-яка компанія стикалася з необхідністю відшукати спосіб зв’язатися зі своїми клієнтами, щоб повідомити їх про зустрічі, установках і багато іншого. Завдяки нашим розсилок, знайдений швидкий і простий спосіб залишатися на зв’язку.

Ми пропонуємо SMS-служби, які дозволяють персоналізувати свої повідомлення, і гарантуємо, що такий метод зв’язку простіше та ефективніше, ніж відправка електронних листів.

2. SMS може допомогти поліпшити спілкування між співробітниками.

Комунікація співробітників може бути складним завданням для більшості компаній. Якщо раніше електронна пошта вважалася основною формою спілкування всередині компанії протягом багатьох років, але тепер з СМС-розсилками це може змінитися. На думку багатьох, електронна пошта може зникнути, оскільки обмін текстовими повідомленнями стає простіше і швидше.

За допомогою служби обміну текстовими повідомленнями легко відправити повідомлення співробітнику — воно доставляється всього за кілька хвилин. Крім того, ви можете побачити, прочитано воно. Ви також можете відправити групове повідомлення відразу декільком співробітникам. Це економить час, і ви можете бачити всі питання, відповіді та розмови в груповому чаті, використовуючи для передачі повідомлень Viber.

3. Ефективніше відбирайте потенційних співробітників.

Ви можете використовувати текстові повідомлення, щоб швидко і безпечно зв’язатися з потенційними співробітниками служби безпеки. Електронна пошта раніше була найбільш поширеним методом перевірки, але у неї можуть бути проблеми, такі як повідомлення, що потрапляють в папки зі спамом або залишилися невідкритими або потрапляють в чужі руки.

За допомогою SMS ви можете надсилати важливу інформацію за потрібне кандидатам, включаючи посилання на анкети та відомості про роботу, дати та час зустрічей, і багато іншого. Текстові повідомлення також здаються більш особистими, і потенційні співробітники вашої охоронної компанії оцінять ефективність ваших співробітників і можуть бути більш зацікавлені в тому, щоб потрапити в вашу команду.

4. Текстові повідомлення дозволяють спілкуватися в екстрених ситуаціях.

Обмін текстовими повідомленнями дає вам можливість миттєво спілкуватися під час загрози або надзвичайної ситуації. У службах безпеки все може змінитися дуже швидко, і надзвичайна ситуація може виникнути без попередження.

В таких ситуаціях важливо мати можливість зв’язатися з людьми з вашої команди. Текстове повідомлення може бути відправлено протягом декількох хвилин, і одержувач дізнається, що відбувається, набагато швидше, ніж, якби ви намагалися зателефонувати.

Пам’ятайте, що ви також можете писати без звуку, тому це корисно, якщо ви опинилися в ситуації, коли вам потрібно мовчати.

5. Використовуйте SMS, щоб зв’язатися з кількома людьми одночасно.

Одним з найбільших переваг SMS в охоронну діяльність є те, що ви можете спілкуватися з декількома людьми одночасно. У сфері служби безпеки часто потрібно попередити відразу кілька людей про поточну ситуацію або майбутній зустрічі.

Будь то надзвичайна ситуація, небезпечна для життя ситуація або щось настільки ж просте, як збори персоналу або корпоративна вечірка, за допомогою служби текстових повідомлень легко відправити одне і те ж повідомлення відразу цілу групу людей, не турбуючись про це. окремі телефонні дзвінки або створення електронних листів займають багато часу.

Наша служба текстових повідомлень дозволяє легко підтримувати зв’язок як зі співробітниками, так і з клієнтами компанії. До того ж дуже корисно зібрати всі повідомлення в одному місці.

6. Залишайтеся в безпеці за допомогою повідомлень.

Конфіденційність важлива в багатьох галузях, і в охоронну діяльність теж це одна з важливих складових. Важливо, щоб потрібні люди читали ваші повідомлення швидко. Занадто легко переадресувати когось або приховати копію в електронному листі, і часто буває, що йде дуже багато часу, щоб робити окремі телефонні дзвінки кожному.

За допомогою служби SMS ви можете відправити повідомлення і знати, що його отримує потрібна людина, не побоюючись порушення конфіденційності. Оскільки все більше і більше людей використовують SMS, оператори та провайдери постійно оновлюють свої системи, щоб текстові повідомлення були вільні від спамерів і хакерів, що робить обмін текстовими повідомленнями безпечним способом передачі життєво важливої інформації.

Це всього лише шість переваг по використанню служби обміну текстовими повідомленнями для вашого бізнесу в охоронну діяльність. У той час як більшість галузей можуть отримати вигоду з такої послуги, ніша безпеки пропонує унікальні можливості для використання SMS, щоб зробити послуги більш рентабельними.
У міру того, як текстові повідомлення стають все більш популярними, в охоронну діяльність вважатимуть цей спосіб спілкування одним з найпростіших, найбільш ефективних і економічних способів залишатися на зв’язку як з клієнтами, так і з персоналом.

Так чому СМС-розсилки?

Текстові повідомлення — це найшвидший і зручний спосіб спілкування на сьогоднішній день. Щорічно у всьому світі відправляється понад 8 трильйонів повідомлень. Короткі повідомлення підтримуються всіма мобільними телефонами та операторами.

СМС передаються по окремому каналу і для цього не потрібно підключення до Інтернету. Текстові повідомлення відправляються на всі телефони.

Ми пропонуємо рішення для вашої компанії, яке дозволить налагодити зв’язок всередині компанії та з клієнтами.

Часті запитання та відповіді (FAQ):

Де зберігатиметься інформація про мої розсилки?

Щоб подивитися, хто з адресатів отримав повідомлення, а хто ні, перейдіть на сторінку “Звіти”.

Як здійснити СМС-розсилку?

Для того щоб зробити СМС-розсилку, необхідно авторизуватися на сайті (ввести свій логін і пароль), якщо Ви не зареєстровані – зареєструватися. Після реєстрації на Вашому балансі з’являться 3,6 гривні, щоб Ви могли протестувати сервіс.

Поки з Вами не зв’яжеться наш менеджер, Ваш аккаунт буде працювати в тестовому режимі і деякі смс можуть бути не доставлені, в зв’язку з обмеженням і захистом від спаму. Після дзвінка менеджера Ваш аккаунт отримує статус: користувач. Вам надається універсальне Альфа-Ім’я (підпис відправника, яке бачить абонент) для тестування одиночних повідомлень.

Щоб виконати масову розсилку, потрібно подавати заявку на реєстрацію персонального Альфа-Імені. Також підготуйте заздалегідь список одержувачів. В особистому кабінеті перейдіть в розділ “Створити розсилку”.

Яка швидкість відправки СМС?

Швидкість відправки повідомлень коливається від 5 -100 СМС в секунду.

Як завести персональне Альфа Ім’я?

Для заведення свого імені, Вам необхідно надати наступну інформацію:

– Альфа-ім’я (тільки латиницею)

– Тип форми власності (Юр. Особа – ФОП, ПП)

– ІПН та ОКПО

– Адреса сайту або інше джерело компанії в інтернеті

– Опис послуг компанії

– Мета інформування

* На сайті замовника Альфа Імені повинне бути присутнім юридична назва компанії. Дана інформація може розміщуватися в таких розділах: Про компанію, Контакти, Для Партнерів, Договору.

Додатково, при подачі Альфа Імен з доменом UA (приклад beeway.ua) оператори можуть запитувати підтверджувальні документи (На доменне ім’я і / або Право на торговельну Марку).

Вся подана Вами інформація надається на перевірку мобільним операторам України. У свою чергу, оператори мають право вимагати документальне підтвердження даних, зазначених користувачем.

За погодженням з операторами, процес реєстрації Альфа-імені займатиме від 14 до 30 робочих днів.

Що таке Альфа-ім’я?

Це ім’я відправника, від якого приходить Ваше СМС одержувачу. Наприклад, “BEEWAY.UA”.

Розширте потенціал свого маркетингу!

Об'єднайте розсилки з Вашими CRM і CMS, скриптами, платіжними сервісами та інтернет-магазинами - побудуйте єдину систему комунікації з клієнтами і партнерами