+38 063 233 33 57 +38 092 111 11 11

Бітрикс24

Bitrix24 –  одна з найпопулярніших CRM на ринку. Завдяки BeeWay можливе розширення і без того широкого функціоналу системи до якісно нового рівня, який включає автоматичні розсилки клієнтам.

Спеціальний модуль SMS-розсилки для Bitrix24 надає наступні можливості:

● відправляти повідомлення з контактів або лідів;

● створювати відкладені розсилки;

● відслідковувати статус СМС;

● автоматизувати кореспонденцію.

BeeWay пропонує як масову, так і персоніфіковану розсилку для проектів в Bitrix24. Завдяки спеціальному модулю ви отримуєте можливість сповіщати клієнтів, партнерів та інших одержувачів про всі пропозиції вашого бізнесу.

Що дасть інтеграція СМС з Bitrix24?

Об’єднання всіх бізнес-процесів в Бітрікс24 з ефективною СМС-розсилкою від BeeWay дозволить:

● автоматизувати доставки;

● прискорити реагування на запити клієнтів;

● мінімізувати втрати замовлень;

● заощадити на ручній розсилці.

При використанні модуля SMS від BeeWay ви автоматично підвищуєте пізнаванність власного бренду і сприяєте формуванню позитивного іміджу компанії. Короткі і лаконічні повідомлення з корисною інформацією –  це робочий спосіб залучити аудиторію до своєї продукції і послуг.

Інтеграція з Бітрікс24 –  це можливість відправки SMS-повідомлень списку контактів, які є на акаунті системи. Крім цього, власник проекту отримує можливість налаштовувати повідомлення в залежності від конкретних бізнес-процесів.

Розширте потенціал свого маркетингу!

Об'єднайте розсилки з Вашими CRM і CMS, скриптами, платіжними сервісами та інтернет-магазинами - побудуйте єдину систему комунікації з клієнтами і партнерами